Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pensionar încadrat în grad de handicap accentuat pot ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pensionar încadrat în grad de handicap accentuat pot vinde în târguri și oboare?

Bună ziua!
Sunt pensionar încadrat în grad de handicap accentuat permanent. Ce acte-mi trebuie pentru a putea vinde în târguri și piețe obiecte de bricolaj, mărțișoare, traforaje, pirogravuri etc.? Confecționate de mine. Mulțumesc frumos!
george-neagu, moderator