avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1797 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pensionar încadrat în grad de handicap accentuat pot ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pensionar încadrat în grad de handicap accentuat pot vinde în târguri și oboare?

Bună ziua!
Sunt pensionar încadrat în grad de handicap accentuat permanent. Ce acte-mi trebuie pentru a putea vinde în târguri și piețe obiecte de bricolaj, mărțișoare, traforaje, pirogravuri etc.? Confecționate de mine. Mulțumesc frumos!
Ultima modificare: Duminică, 19 Februarie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Vanzare în târguri, piețe. Firtat.Ilie Firtat.Ilie Bună seara! Sunt pensionar. Am certificat handicap accentuat. Ce acte îmi sunt necesare pentru a putea vinde în piețe și târguri produse vintage, ... (vezi toată discuția)
Vanzare martisoare nicolas25 nicolas25 buna ziua. pentru a putea vinde martisoare si alte obiecte pentru sf. valentin si martisor, in targuri ce anume imi trebuie? ma refer la acte. multumesc (vezi toată discuția)
Martisoare baxter baxter Ce acte sunt necesare pentru autorizatie temporara de vanzare martisoare? (vezi toată discuția)