Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vanzare în târguri, piețe.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vanzare în târguri, piețe.

Bună seara!
Sunt pensionar. Am certificat handicap accentuat. Ce acte îmi sunt necesare pentru a putea vinde în piețe și târguri produse vintage, obiecte artizanale din lemn etc. Mulțumesc frumos!
george-neagu, moderator
Este necesar sa obtineti avize de la serviciul din primarie pentru comercializare bunuri in piete si targuri