Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... se poate acorda drepturilor salariale pentru perioada ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

se poate acorda drepturilor salariale pentru perioada in care ...

se poate acorda drepturilor salariale pentru perioada in care raportul de serviciu al unui functionar public a fost suspendat , actualizat cu rata inflatiei pana la data plati acestor precum si dobanzile legale, ca urmare a unei hotararii civile la care s-a facut recurs?
Hotararea data este in litigiu de munca ? Detaliati.