avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1307 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua ! Am terminat Automatica si informatica ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua ! Am terminat Automatica si informatica aplicata (diploma ...

Buna ziua !
Am terminat Automatica si informatica aplicata (diploma de inginer). Am facut modulul I de studii pshihopedagogice.. Intrebarea este: pot preda disciplina Educatie tehnologica si aplicatii practice ?
Multumesc !

Alte discuții în legătură

Reducere impozit pe salariu - angajat it ContSters199599 ContSters199599 Buna ziua, In ce conditii un angajat poate beneficia de reducerea de impozit pe salariu ? Un subinginer de colegiu in profilul electric, specializarea ... (vezi toată discuția)
Incadrare pe cartea de munca andu12 andu12 buna ziua. am terminat o faculate de 4 ani de profil economic, dupa care am facut cursuri de conversie profesionala postuniversitare in informatica de 2 ... (vezi toată discuția)
Impozit pe venit programator AvaStefania AvaStefania Buna ziua, Sunt studenta si lucrez ca programator . Am impozit 0 % pe venit, datorita functiei mele in IT. Insa nu am studii superioare finalizate. Nu ... (vezi toată discuția)