Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract de colaborare pentru model pe platforma ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract de colaborare pentru model pe platforma onlyfans.

Buna ziua! Sunt model pe platforma onlyfans si doresc sa creez content si postari pe tiktok intr-un cabinet medical. Am apelat la o clinica privata unde pot inchiria spatiul dar pentru aceasta este nevoie sa semnez un contract de colaborare. Pentru a putea avea dreptul am inteles ca este nevoie de o justificare legala care justifica activitatea mea in cabinet. Ce fel de document este necesar pentru aceasta? Multumesc!
george-neagu, moderator