Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contestatie control antifrauda
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contestatie control antifrauda

Buna ziua , va rog sa ma ajutați în legătură cu depunerea contestației la antifrauda . Am avut un control, iar decizia mi a fost comunicata in 07.03.2023 , am platit debitele , dar cu cei ce am vorbit de la ANAF au spus sa depun si o contestatie si daca mi se refuza sa merg în instanta ca am șanse foarte mari sa câștig.
Cei de la anaf spuneau sa trimit pe email ul celor de la antifrauda contestatie scrisa si scanata , este ok sa fac asta sau e alt demers? Mai am doar astăzi si maine drept sa contest . Multumesc
george-neagu, moderator