Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună seara! Am și ei o întrebare, a apărut un cont ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună seara! Am și ei o întrebare, a apărut un cont de Facebook ...

Cont Fcaebook
Bună seara!
Am și ei o întrebare, a apărut un cont de Facebook cu numele meu, pozele mele, o înregistrare vocala din trecut cu fostul prieten.
La rude e trecut sora, mama, frate rude exact cum am eu și unde am învățat și ce ma studiat.
Contul are vreo 30 de poze ale mele și cu rudele mele.
Întrebarea mea e pot face ceva în legătură cu asta?
Pentru ca aceea înregistrare vocala este intima și are ca rol de a ma face de rușine.
Pot face ceva in privința asta? (menționez ca contul acela este blocat în privința datelor personale, nu apare nr de tel, mail și când a fost creat)
Corina271, utilizator
Contactati centrul de ajutor si va indruma dumnealor ce aveti de facut.