Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Vreau sa vand produse de ingrijire a fetei online
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Vreau sa vand produse de ingrijire a fetei online

Buna ziua! Vreau sa vand produse de ingrijire a fetei online si as dori sa stiu ce documente mai trebuie sa am pentru ele. Am trecut de stadiul de infiintare firma, magazin online, domeniu, am gasit si un furnizor in UE si stiu ca mai trebuie si o traducere oentru fiecare produs. Mai trebuie si alt certificat pentru ele? Sau pentru vama cum se procedeaza? Sau cine ma poate ajuta cu aceste info? Contabila, cei de la ONRC? Multumesc
george-neagu, moderator