Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am gradul 1 vizual cu însoțitor, daca nu am lucrat ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am gradul 1 vizual cu însoțitor, daca nu am lucrat niciodată ...

Am gradul 1 vizual cu însoțitor,faca ni am lucrat niciodată cu,carte de munca se poate sa imi tac si pensie de invaliditate?
Va mulțumesc
Nu.
Este necesar un mic stagiu de cotizare.
Pai daca platesc eu 2 -3 luni cartea de munca nu se poate?
Si ce documente mi-ar trebui
Mulțumesc

Carp Mircea a scris:

Nu.
Este necesar un mic stagiu de cotizare.

Detalii, aici:
[ link extern ]
Incercati.
Nu stiu daca vi se va permite.