Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Contractele de prestării servicii declarate
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Contractele de prestării servicii declarate

salut, din ce stiu contractele de prestării servicii încheiate cu persoane juridice străine trebuie înregistrate la anaf, dar acum întrebarea mea este, daca eu am încheiat un contract cu o persoana născuta in germania dar acesta are firma si sediul inregistrat in romania, trebuie inregistrat la anaf contractul?
george-neagu, moderator
Nu trebuie