avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1916 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, Incepand cu luna martie, concediul de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, Incepand cu luna martie, concediul de acomodare este ...

Buna ziua,
Incepand cu luna martie, concediul de acomodare este de 2 ani. Persoanele deja aflate in acest concediu, pot solicita prelungirea lui?

Alte discuții în legătură

Reactivare contract de munca in urma incetarii concediului ingrijre copil nicoletapasca10 nicoletapasca10 Buna ziua. Una din salariatele firmei se afla in concediul de ingrijire copil bolnav pana la varsta de 2 ani si 6 luni. (a fost in concediu de ingrijire ... (vezi toată discuția)
Buna ziua.am inteles ca din martie 2021 se schimba modul de calcul ... Luță Dalia Luță Dalia Buna ziua.Am inteles ca din martie 2021 se schimba modul de calcul a indemnizatiei pentru concediu de acomodare in vederea adoptiei.O persoana care are ... (vezi toată discuția)
Concediu de crestere copil cu handicap cristisy cristisy Buna ziua Am si eu o problema si nu i dau de cap. Sotia mea a nascut pe 22 aprilie 2013 si a optat pentru concediul de crestere copil pana la un an. ... (vezi toată discuția)