Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Spuneți -mi ce tipuri de contracte de muncă se poate ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Spuneți -mi ce tipuri de contracte de muncă se poate încheia ...

Spuneți -mi ce tipuri de contracte de muncă se poate încheia cu Administratorul de condominiu, ținând cont că asociația de proprietari este unitate nonprofit.
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa comunicati date relevante
Administratorul de imobil este persoana fizica sau juridica?
pentru completa si corecta dv informare studiati atent disp L nr 196/2018
Administrator persoana fizica=CIM
Administrator persoana juridica=contract de administrare