avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 938 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Spuneți -mi ce tipuri de contracte de muncă se poate ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Spuneți -mi ce tipuri de contracte de muncă se poate încheia ...

Spuneți -mi ce tipuri de contracte de muncă se poate încheia cu Administratorul de condominiu, ținând cont că asociația de proprietari este unitate nonprofit.
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 04:03, 11 Mai 2023
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa comunicati date relevante
Administratorul de imobil este persoana fizica sau juridica?
pentru completa si corecta dv informare studiati atent disp L nr 196/2018
Administrator persoana fizica=CIM
Administrator persoana juridica=contract de administrare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract prestari servicii andregh andregh buna ziua, In cadrul unei Asociatii de Proprietari se poate incheia contract de prestari servicii pentru Administrator? si daca da, ce se va retine ... (vezi toată discuția)
Reparatii parti comune ibiono ibiono Pentru reparatii la partile conune se face contract de prestari servicii sau ajunge doar un deviz si factura ? (vezi toată discuția)
Administratorul legal al unei persoane juridice , persoana juridică ... Dragutu Dragutu Administratorul legal al unei persoane juridice , persoana juridică ce are in proprietate pe firma bine-nțeles câteva apartamente intr un bloc , poate fi ... (vezi toată discuția)