Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... În cadrul programului casa verde 2023 este mentionat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

În cadrul programului casa verde 2023 este mentionat "imobilul ...

În cadrul programului casa verde 2023 este mentionat "imobilul pe care se implementează proiectul nu este afectat de sarcini în favoarea unei persoane juridice sau a unei entităţi care desfăşoară activităţi economice, cu excepţia cazului în care este afectat de o ipotecă imobiliară; nu face obiectul unui litigiu în curs de soluţionare la instanţele judecătoreşti, vreunei revendicări potrivit unei legi speciale sau dreptului comun sau al unei proceduri de expropriere pentru cauză de utilitate publică;"

Daca la aceasta adresa este sediul social al unei societati fara activitate la sediu .in extrasul CF nu apare sediu social,Este legal sa aplic la program
Multumesc