avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 824 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua cum fac să benificez si eu de cardul de 250 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua cum fac să benificez si eu de cardul de 250 de lei ...

Buna ziua cum fac să benificez si eu de cardul de 250 de lei am un băiețel
Cel mai recent răspuns: Turtoi , utilizator 09:58, 30 Iulie 2024
Sunteți o familie monoparentala ale căror venituri lunare realizate pe membru de familie sunt mai mici sau egale cu 600 lei pentru tranșele din anul 2022, respectiv mai mici sau egale cu 675 lei pentru tranșele din anul 2023?
Da

Cornel Vasile a scris:

Sunteți o familie monoparentala ale căror venituri lunare realizate pe membru de familie sunt mai mici sau egale cu 600 lei pentru tranșele din anul 2022, respectiv mai mici sau egale cu 675 lei pentru tranșele din anul 2023?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua eu dacă sunt mama singura cu 3 copii și am doar ... Flori28.k Flori28.k Bună ziua eu dacă sunt mama singura cu 3 copii și am doar indemnizația 149 lei plus alocatile 111.43 de lei pentru 3 copii. Cum pot face sa iau un venit de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, batranii din caminele de batrani beneficiaza de cardul ... mihaiono mihaiono buna ziua batranii din caminele de batrani beneficiaza de cardul social 250? (vezi toată discuția)
Buna ziua, de ce nu mi-a venit si mie cardul social de alimente ... Erik2021 Erik2021 Buna ziua de ce nu mea venit si mie cardul social de alimente nu am venit sunt si eu amarata nu am salariu nu am nimic ...ma numesc Dragomir mariana andreea ... (vezi toată discuția)