Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua cum fac să benificez si eu de cardul de 250 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua cum fac să benificez si eu de cardul de 250 de lei ...

Buna ziua cum fac să benificez si eu de cardul de 250 de lei am un băiețel
Sunteți o familie monoparentala ale căror venituri lunare realizate pe membru de familie sunt mai mici sau egale cu 600 lei pentru tranșele din anul 2022, respectiv mai mici sau egale cu 675 lei pentru tranșele din anul 2023?
Da

Cornel Vasile a scris:

Sunteți o familie monoparentala ale căror venituri lunare realizate pe membru de familie sunt mai mici sau egale cu 600 lei pentru tranșele din anul 2022, respectiv mai mici sau egale cu 675 lei pentru tranșele din anul 2023?