avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 773 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... unde mă pot adresa să reclame faptul că pe dovada ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

unde mă pot adresa să reclame faptul că pe dovada înlocuitoare ...

unde mă pot adresa să reclame faptul că pe dovada înlocuitoare a permisului de conducere mi au fost trecute și categoriile D1E și DE ,categori pe care nu le am deținut nici o dată!?
Cel mai recent răspuns: latka , utilizator 10:03, 15 Mai 2023
Va adresati institutiei care v-a eliberat acea dovada. Dar, totusi, care e problema ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Carnet de soferi categoria b teudan teudan Buna ziua, Am pentru dumneavoastra doua intrebari, daca ma puteti ajuta: 1). Cu carnet de soferi categoria B pot conduce motociclete din categoaria A2( pana ... (vezi toată discuția)
Scuter 125 Tony49 Tony49 Buna ziua,as dori sa stiu din punct de vedere legal pot conduce un scuter de 125 cc. Cu permisul de categoria B?Au mai fost antecedente în judecată?Va intreb ... (vezi toată discuția)
Dosar penal pentru conducerea sub influenta bauturilor alcoolice/ permis din alta tara alxalecsandru alxalecsandru Pe scurt, sunt in proces pentru conducerea sub influenta bauturilor alcoolice care se va finaliza probabil cu permis anulat si pedeapsa cu suspendare. Am si ... (vezi toată discuția)