Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... unde mă pot adresa să reclame faptul că pe dovada ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

unde mă pot adresa să reclame faptul că pe dovada înlocuitoare ...

unde mă pot adresa să reclame faptul că pe dovada înlocuitoare a permisului de conducere mi au fost trecute și categoriile D1E și DE ,categori pe care nu le am deținut nici o dată!?
Va adresati institutiei care v-a eliberat acea dovada. Dar, totusi, care e problema ?