avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 801 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cine a preluat Sectia 3-Utilaje(din spatele ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cine a preluat Sectia 3-Utilaje(din spatele Policolor), care aprtinea de fostul IUGTC Bucuresti?

Buna ziua,

Stie cineva cum se numeste, astazi, fosta Sectie 3 -Utilaje, care aprtinea de fostul IUGTC Bucuresti. In perioada 1986-1990, isi avea sediul in spate la Policolor, cam la 50 de metri. Seful de sectie era, pe atunci, ing. Sulea, iar sef de utilaje era ing. Jmirgherschi. Multumesc!

Alte discuții în legătură

Arhiva griro Aida2016 Aida2016 Buna seara.Va rog frumos,daca imi poate spune cineva,unde se afla arhiva uzinelor de utilaj chimic Grivita Rosie,denumita mai tarziu Griro.Sotul meu se ... (vezi toată discuția)
Adeverință vechime Anamaria2107 Anamaria2107 Buna ziua,stie cineva pe unde ar putea fi arhiva IUGTC BRAILA?Am sunat la arhivele naționale BRAILA dar nu stiu nimic... (vezi toată discuția)
Arhive cărți munca Carnicu Carnicu Va rog sa mă ajutați cu informații despre arhivă următoarelor societăți: C.M.C.I.B.- uzina București 1973 -1976; I.U.I.U. ISLAZ Alexandria ... (vezi toată discuția)