Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Din ce înțeleg de la dvs, se poate, in calitate de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Din ce înțeleg de la dvs, se poate, in calitate de militar ...

Din ce înțeleg de la dvs, se poate, in calitate de militar activ, să achit plata contribuției de asigurări sociale pentru perioade de cel mult 6 ani anteriori lunii încheierii contractului de asigurare.
In acest caz, trebuie să mă adresez Casei de Pensii județene, sau celei care deservește structura unde activez?
Mulțumesc
Cumpărarea vechimii în muncă în 2023: 17 întrebări și răspunsuri importante de care să ții cont
www.avocatnet.ro/articol_560...