Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna ziua, copilul meu de 2 ani jumătate a fost ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna ziua, copilul meu de 2 ani jumătate a fost înscris la ...

Buna ziua, copilul meu de 2 ani jumătate a fost înscris la o grădiniță până în luna martie. Recent am descoperit niste poze cu el pe rețelele de socializare postate pe difere pagini, publicate bineînțeles fara acordul meu. As vrea sa fac ceva în privința asta dar nu știu ce ,mă poate ajuta cineva? Mulțumesc frumos!
Ce fel de fotografii ? Sunt postate de grădiniță ?
Fotografii de când era la grădiniță,cum se joaca cum face fel de fel de activități.
Nu de grădiniță sunt postate,de persoanele care lucrează acolo.
daca sunt postate de alti parinti nu e mare lucru de facut, insa daca sunt ale personalului angajat, asta implica gradinita. sesizati conducerea si solicitati ... de fapt ce doriti?
adriandimitriu, utilizator
Sunt postate de personalul angajat. Tot ce doresc e sa nu mai posteze poze cu copilul meu dar nu știu cum să procedez ca sa rezolv problema.