Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infintare firma montat AC
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infintare firma montat AC

Buna ziua, vreau sa infintez o firma pentru monat aer conditionat, poate cineva sa imi spuna exact ce trebuie sa fac? Mentionez ca stiu sa fac asta, stiu cum se pune si ce trebuie sa faci.
george-neagu, moderator
sunteti autorizat ? se lucreaza cu gaze sub presiune, uneori la inaltime, etc. daca sunteti, va puteti deschide un PFA. contrar, deschideti un SRL si angajati personal calificat.