Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum ar trebui sa procedez si la ce ma pot astepta daca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum ar trebui sa procedez si la ce ma pot astepta daca din neatenție ...

Cum ar trebui sa procedez si la ce ma pot astepta daca din neatenție si graba in mod special de a nu pierde un loc de munca,am trimis pe whatsapp persoanei care postase anuntul de recrutare,poza carte identitate si permis auto .Motivul a fost sa înregistreze in sistem solicitarea mea si sa programeze managerul un interviu. Precizez ca anuntul făcea referire la un post de sofer ambulanță privată si era postat pentru foarte multe localități din țară pe platforma Publi24.. Am rugămintea să mă sfătuiți deși faptul este iremediabil,ce ar trebui sa fac
pentru a preveni eventuale fraude! Va Multumesc pentru un eventual raspuns!
Nu prea mai aveti ce face, interviul a fost programat ? Stiti denumirea viitorului angajator?