Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Autorizatie pentru demolare\' Da/NU? Buna ziua, am ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Autorizatie pentru demolare' Da/NU? Buna ziua, am cumparat o ...

Autorizatie pentru demolare' Da/NU? Buna ziua, am cumparat o casa veche cu 2 camere, daca daram doar o camera, apoi sa o comstruiesc din nou, pentru reconstruire o sa cer autorizatie dar va intreb pentru demolarea unei sg camere am nevoie se autorizatie pentru demolare? DA /NU??? Va multumesc
Aveti nevoie de proiect tehnic si autorizatie de demolare, respectiv proiect tehic si autorizatie de ctie. Ambele autorizatii se obtin de la primarie.