Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum pot afla daca exista titlul de proprietate al unui ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum pot afla daca exista titlul de proprietate al unui teren ...

Cum pot afla daca exista titlul de proprietate al unui teren agricol detinut de mama?
Va interesați la Primarie
Dacă terenul respectiv este pe rolul fiscal și agricol al mamei și în baza căruia act.