Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... avocat specializat pe conflicte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

avocat specializat pe conflicte de munca

rog, daca stie cineva un avocat (bataios) din Constanta,care poate reprezenta un sindicat intr-un conflict de munca
Eu am avut nevoie de un specialist in dreptul muncii la Mangalia si Constanta si pentru asta am contactat unul dintre inspectorii ITM Constanta (cei care vin in control pe problkeme de munca)
Recomandarea facuta (avocatul ales) a fost una excelenta. Puteti incerca acelasi lucru.
Bataios -sper ca va referiti la armele de aparare din domeniul dreptului muncii...
Cred ca ar trebui sa incepeti cu descrierea problemei pe care o aveti..