avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 746 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua. As dori sa va intreb ce program de fonduri ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua. As dori sa va intreb ce program de fonduri europene, ...

Buna ziua. As dori sa va intreb ce program de fonduri europene, la care as putea sa aplic pentru a putea cupara o franciza(adica achitarea taxei de intrare in franciza)deci pentru a putea incepe afacerea propriu zisa. Multumesc.

Alte discuții în legătură

Intrebare sebastian_27 sebastian_27 Buna ziua, Doresc sa va intreb daca se poate incepe o afacere pe cont propriu , tinand cont ca afacerea exista deja sub forma de franciza. Eu pot ... (vezi toată discuția)
Covrigaria fonduri eu mihaelageo98 mihaelageo98 buna, as dori sa deschid o afacere cu o covrigarie patiserie la mine in oras as vrea sa stiu sunt fonduri europene pt aceasta afacere(eu am 27 ani)capitalul ... (vezi toată discuția)
Cum pot accesa fonduri europene pentru dezvoltarea unei afaceri ? petro250 petro250 Sunt somera de aproape 10 luni. Am depus multe CV-uri pentru a-mi gasi un loc de munca, inca nu am fost chemata la nici un interviu. Am 44 ani, probabil varsta ... (vezi toată discuția)