Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua,noi cei din Galați de ce nu beneficiem de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua,noi cei din Galați de ce nu beneficiem de această ...

Bună ziua,noi cei din Galați de ce nu beneficiem de această lege,noi nu suntem oraș poluat și cauza combinatului siderurgic Galați?
Daca este vorba de reducerea varstei standard de pensionare cu 2 ani locuitori Galatiului sunt inclusi in aceasta lista.