avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 769 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! As dori sa aflu unde s-a mutat sediul ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! As dori sa aflu unde s-a mutat sediul firmei ”S.C. ...

Buna ziua! As dori sa aflu unde s-a mutat sediul firmei ”S.C. GSMC VULCAN SA CRAIOVA „/ ” VULCAN BUCURESTI„ sau cum se numeste ,cum pot lua legatura pentru o adeverinta cu grupa si sporurile lucrate in anii 1994-1995 .
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:50, 1 Septembrie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Vulcan S.A. - EURO INSOL SPRL
Calitate: lichidator judiciar

Sediu: Bucureşti Sectorul 5, Strada COSTACHE NEGRI, Nr. 1-5, Etaj 3
Sediu: Bucureşti Sectorul 4, Str. Baladei, Nr. 2, Bloc 56, Scara 2, Etaj 4, Ap. 66


GRUPUL DE SANTIERE MONTAJ CAZANE VULCAN SA CRAIOVA
luati legatura cu societatea Insolventa 2007 S.P.R.L
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Si ati putea sa ma ajutati cu un numar de telefon sau o adresa de email
Intrebati aici despre datele de contact
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhivele institutiilor de stat 1970-1980 mitachealina mitachealina Buna ziua, Ma poate indruma cineva spre institutia unde as putea gasi arhiva de la Uzina \"Vulcan\" Bucuresti, Grup Santiere Montaj Cazane pentru perioada ... (vezi toată discuția)
Cautare de adeverinte ,pe unde or fi firmele teugeniu@yahoo.com teugeniu@yahoo.com BUNA ZIUA , am nevoie la casa de pensi ,pentru calcularea pensiei ,de grupa ,,care mi se cuvine ,,am lucrat perioda de 1975 si 1983 la santierul ,grup santier ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, tatal meu urmeaza sa se pensioneze si are nevoie de ... anttony anttony Buna ziua, Tatal meu urmeaza sa se pensioneze si are nevoie de adeverinte de vechime de la mai multe societati la care a lucrat in trecut (intre anii ... (vezi toată discuția)