Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! As dori sa aflu unde s-a mutat sediul ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! As dori sa aflu unde s-a mutat sediul firmei ”S.C. ...

Buna ziua! As dori sa aflu unde s-a mutat sediul firmei ”S.C. GSMC VULCAN SA CRAIOVA „/ ” VULCAN BUCURESTI„ sau cum se numeste ,cum pot lua legatura pentru o adeverinta cu grupa si sporurile lucrate in anii 1994-1995 .
Vulcan S.A. - EURO INSOL SPRL
Calitate: lichidator judiciar

Sediu: Bucureşti Sectorul 5, Strada COSTACHE NEGRI, Nr. 1-5, Etaj 3
Sediu: Bucureşti Sectorul 4, Str. Baladei, Nr. 2, Bloc 56, Scara 2, Etaj 4, Ap. 66

GRUPUL DE SANTIERE MONTAJ CAZANE VULCAN SA CRAIOVA
luati legatura cu societatea Insolventa 2007 S.P.R.L
Si ati putea sa ma ajutati cu un numar de telefon sau o adresa de email
Intrebati aici despre datele de contact
[ link extern ]