Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua, ma pot transfera de la o universitate ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua, ma pot transfera de la o universitate privată (facultatea ...

Buna ziua, ma pot transfera de la o universitate privată (facultatea de drept), la o universitate de stat (tot facultatea de drept)? Mentionez ca in octombrie incep anul 4 de studii de licenta.
Va multumesc.
MhMEla, utilizator