Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... adencarcinom de prostata operat prn prostatectomie ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

adencarcinom de prostata operat prn prostatectomie radicala , ...

adencarcinom de prostata operat prn prostatectomie radicala , scor Gleason 7(4+3) se poate incadra in grad de handicap ?
Cautati raspunsul ,aici:
[ link extern ]