avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1250 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... adencarcinom de prostata operat prn prostatectomie ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

adencarcinom de prostata operat prn prostatectomie radicala , ...

adencarcinom de prostata operat prn prostatectomie radicala , scor Gleason 7(4+3) se poate incadra in grad de handicap ?
Cel mai recent răspuns: Carp Mircea , utilizator 14:26, 13 Septembrie 2023
Cautati raspunsul ,aici:
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu medical Iuliana Bohîlțeanu Iuliana Bohîlțeanu Buna ziua!In urma unor dureri ,amorteli ,arsuri la nivelul mâinilor și degetelor atat pe timpul zilei dar mai ales pe timpul noptii am fost diagnosticata in ... (vezi toată discuția)
Doresc sa va impartasesc experienta prin care am trecut , la ... Doinita ioana Doinita ioana Doresc sa va impartasesc experienta prin care am trecut , la un spital veterinar in speranta ca voi scutii de multa suferita mai multe animale si pe ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. din pacate mama mea a decedat ,dupa ce a fost internata ... caricatura caricatura Buna ziua. Din pacate mama mea a decedat ,dupa ce a fost internata in spital de urgenta cu dureri in piept si diagnosticata cu infectie urinara....Dar ea ... (vezi toată discuția)