avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1117 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună seara, pot sa retrag copilu de la scoala din ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună seara, pot sa retrag copilu de la scoala din Spania? Vreau ...

Bună seara, pot sa retrag copilu de la scoala din Spania? Vreau sa ma întorc în România, aș dorii sa știu ce consecințe as putea avea aici în Spania ,deocamdata nu stiu la ce scoala o s-o il înscriu deoarece trebuie sa vin în România.
Ultima modificare: Miercuri, 13 Septembrie 2023
Denisa V, utilizator

Alte discuții în legătură

Divortul si dreptul copiilului Cosmina-Claudia Cosmina-Claudia Buna ziua .Ma numesc Cosmina-Claudia an varsta de 27 de ani si am un baietel de 6 anisori.M-am casatorit in 2005 si in 2008 am divortat .Acum muncesc in spania ... (vezi toată discuția)
Taxa auto 2013 Albert2005 Albert2005 Buna ziua ,sant rezident in spania si am o masina cumparata aici pe numele meu ,masina este inmatriculata in spania ,intrebarea mea : daca vin in romania ... (vezi toată discuția)
Custodia Elena_rainbow Elena_rainbow Am o problema foarte complicata...pentru ca eu as vrea sa aleg sa stau cu tatal meu...sa fiu in custodia lui...pentru ca mama mea s-a mutat in alta tara,m-a ... (vezi toată discuția)