Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună seara, pot sa retrag copilu de la scoala din ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună seara, pot sa retrag copilu de la scoala din Spania? Vreau ...

Bună seara, pot sa retrag copilu de la scoala din Spania? Vreau sa ma întorc în România, aș dorii sa știu ce consecințe as putea avea aici în Spania ,deocamdata nu stiu la ce scoala o s-o il înscriu deoarece trebuie sa vin în România.
Denisa V, utilizator