Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CCM la nivel de unitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CCM la nivel de unitate

Buna ziua,

Ma poate ajuta cineva cu un model de contract colectiv de munca la nivel de unitate?
Multumesc.
Trimiteti-mi o adresa de mail si va trimit un model.
Cel mai bun model este CCM la nivel unic pe care il personalizati conform specificului dvs. de acitivitate.

Model gasiti si pe acest site in documente utile www.avocatnet.ro/content/con...