Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ce drepturi am ca nepot al bunicului care a luptat pe ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ce drepturi am ca nepot al bunicului care a luptat pe front și ...

Ce drepturi am ca nepot al bunicului care a luptat pe front și a fost prizonier la rusi?tatăl meu a decedat de 2 ani dar nu a cerut nimic în urma bunicului,eu am înțeles ca pot cere unele drepturi având în vedere ca a fost și prizonier în lagăr la rusi...
lauriancului, utilizator