Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Am un proces pe rol și obiectul procesului ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Am un proces pe rol și obiectul procesului este: ...

Buna ziua! Am un proces pe rol și obiectul procesului este: anulare act administrativ
( am dat în judecată pentru că am fost exmatriculat de la doctorat pe motiv de plagiat)(cineva a dat în judecată în numele meu)
1) daca mă reprezintă acea persoana făcând contract la notar pot sa stipulez că nu vreau să mă întorc la doctorat(se bate cap in cap sa nu mă întorc și motivul pentru care am dat în judecată
2)și ce înseamnă anulare act administrativ(după mine sa se anuleze decizia de exmatricuare
Madalin196, utilizator