avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1062 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce cod Caen trebuie sa folosesc?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce cod Caen trebuie sa folosesc?

Buna ziua,ce cod Caen trebuie sa folosesc dacă vreau ca activitate Cosmetica și pedichiura?Pot sa deschid o întreprindere individuală sau un PFA?Multumesc.
Ultima modificare: Miercuri, 25 Octombrie 2023
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Bineata , utilizator 08:20, 25 Octombrie 2023
Cod CAEN 9602 - Coafura si alte activități de infrumusetare

Cod CAEN 9604 – Activitati de Intretinere corporala.

Deschideti ce vreti.


Cornel Vasile a scris:

Cod CAEN 9602 - Coafura si alte activități de infrumusetare

Cod CAEN 9604 – Activitati de Intretinere corporala.

Deschideti ce vreti.

Mulțumesc,dar dacă am o diploma de asistent medical dar nu am profesat pot sa deschid pe cod Caen 8690?o activitate care imi permite sa îngrijesc ante-picior sau activitate cu laser facial?Un PFA?sau SRL?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen epilare definitiva cu laser adyyy90 adyyy90 Buna ziua, va rog daca imi poate spune cineva care este codul CAEN pentru activitatea de epilare definitiva cu laser, 9602 (coafură sau alte activităţi de ... (vezi toată discuția)
Ce cod caen pot folosi? Lauramlr Lauramlr Buna ziua! Având în vedere că meseria de stilist extensii gene a fost introdusă în România, in urma unui curs de extensii gene, pot deschide un PFA ... (vezi toată discuția)
Completarea statutului societatii cu un nou cod caen judit2000 judit2000 Buna ziua. Avem un SRL asistenta de brokeraj,cu cod caen 6622.As dori sa completez activitatea firmei cu cod caen 9602,alte activitati de infrumusetare,mai ... (vezi toată discuția)