Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce cod Caen trebuie sa folosesc?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce cod Caen trebuie sa folosesc?

Buna ziua,ce cod Caen trebuie sa folosesc dacă vreau ca activitate Cosmetica și pedichiura?Pot sa deschid o întreprindere individuală sau un PFA?Multumesc.
george-neagu, moderator
Cod CAEN 9602 - Coafura si alte activități de infrumusetare

Cod CAEN 9604 – Activitati de Intretinere corporala.

Deschideti ce vreti.

Cornel Vasile a scris:

Cod CAEN 9602 - Coafura si alte activități de infrumusetare

Cod CAEN 9604 – Activitati de Intretinere corporala.

Deschideti ce vreti.

Mulțumesc,dar dacă am o diploma de asistent medical dar nu am profesat pot sa deschid pe cod Caen 8690?o activitate care imi permite sa îngrijesc ante-picior sau activitate cu laser facial?Un PFA?sau SRL?