Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună seara, aș dori să știu dacă conform legii ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună seara, aș dori să știu dacă conform legii pot radia ...

Bună seara, aș dori să știu dacă conform legii pot radia o mașină și implicit scoaterea de la impozit la primărie a autovehicolului fără bon de la un centru de colectare fier vechi doar pe baza declarației pe proprie răspundere? Mulțumesc anticipat!
Brădean Florin Ioan, utilizator