Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Lege privind asigurarea medicala a studenților care ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Lege privind asigurarea medicala a studenților care studiază ...

Lege privind asigurarea medicala a studenților care studiază în străinătate
Bună seara
Știți dacă aceasta lege a trecut de Camera Deputaților și a fost promulgata?
Mulțumesc
[ link extern ]
Nu a fost inca adoptat proiectul de camera Deputatilor
[ link extern ]