Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pfa cod caen 6202 poate opta pentru norma de venit?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pfa cod caen 6202 poate opta pentru norma de venit?

Bună ziua, ma interesează dacă un Pfa cod caen 6202 care obține venituri de la o societate din afara tarii (UK) poate opta pt norma de venit? Compania din UK nu are sediul sau punct în România, dar Pfa ul își desfășoară activitatea din România de la sediul sau social.
Multumesc frumos!
george-neagu, moderator