Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... În calcul venitul net mediu pe membru de familie se ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

În calcul venitul net mediu pe membru de familie se ia în calcul ...

În calcul venitul net mediu pe membru de familie se ia în calcul și valoarea bonurilor de masă?
Mulțumesc
da