avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 214 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Implica ceva costuri initiale si lunare catre ANAF?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Implica ceva costuri initiale si lunare catre ANAF?

Implica ceva costuri initiale si lunare catre ANAF obținerea token-ului și autorizației de acces în SPV, fără de care nu poate fi transmisa e-factura?
Ultima modificare: Luni, 27 Noiembrie 2023
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Grama Cornel - Consultant fiscal , Consultant fiscal 22:20, 27 Noiembrie 2023
implica costuri cu obtinerea certificatului digital de la unul din furnizorii autorizati ( certsign , digisign etc ) in jur de 30 de euro /an

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Procedura de lucru cu e-factura? nelusandy nelusandy La bună vedere! Pentru o I.I.,, care are cont de utilizator în SPV (pe site-ul ANAF), cu acces pe bază de user și parolă, trebuie să se obțină un ... (vezi toată discuția)
Certificat digital ncris78 ncris78 Pana acum am depus declaratiilelunare ale firmei la finante online. Dar mi-a expirat certificatul digital. Il obtinusem gratuit. Acum am inteles ca se poate ... (vezi toată discuția)
Certificat digital costicul costicul Care sunt toti pasii pe care trebuie sa-i fac pentru a obtine un certificat digital? (vezi toată discuția)