Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Implica ceva costuri initiale si lunare catre ANAF?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Implica ceva costuri initiale si lunare catre ANAF?

Implica ceva costuri initiale si lunare catre ANAF obținerea token-ului și autorizației de acces în SPV, fără de care nu poate fi transmisa e-factura?
george-neagu, moderator
implica costuri cu obtinerea certificatului digital de la unul din furnizorii autorizati ( certsign , digisign etc ) in jur de 30 de euro /an