Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, Este gresit dacă pentru o societate cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, Este gresit dacă pentru o societate cu activitate ...

Buna seara,

Este gresit dacă pentru o societate cu activitate principală pe cod CAEN 8710 (activități ale centrelor de îngrijire medicala) toate documentele privind negocierea colectivă au fost întocmite la nivel de unitate iar nu la nivel de sector de activitate?

Trebuiesc modificate toate documentele cu mențiunea la nivel de sector de activitate, la fel si contractul colectiv de munca?

Multumesc!
Nu are cum o societatea sa incheie ccm la nivel de sector de activitate .... In speta, este corect daca documentele privind negocierea colectivă au fost întocmite la nivel de unitate .