Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Stagiu de practică - drept an 4
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Stagiu de practică - drept an 4

Buna seara . Am și eu nevoie de efectuarea unui stagiu de practică de aproximativ 2/3 săptămâni , neremunerat , la un cabinet de avocatura / notariat /executor judecătoresc din București . In prezent sunt student la facultatea de drept din cadrul Universității Titu Maiorescu ,in anul IV , iar până în acest moment am mai efectuat stagii de practică în diferite instituții ale statului . Mulțumesc și aștept răspunsuri .
Andrei.sm, utilizator