Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... In cazul tâlhărie cu ce se poate inlocui pedeapsa ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

In cazul tâlhărie cu ce se poate inlocui pedeapsa inchisorii ...

In cazul tâlhărie cu ce se poate inlocui pedeapsa inchisorii cu suspendare?
Cu executare :)