Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... cu cat se majoreaza pensia la 1 sept 2024 daca ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

cu cat se majoreaza pensia la 1 sept 2024 daca respectivul pensionar ...

cu cat se majoreaza pensia la 1 sept 2024 daca respectivul pensionar a cotizat 41 ani
Depinde din ce se compune acel stagiu total de 41.ani.
Carp Mircea, utilizator