Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... O d na nascuta in martie 1970,cand va iesi la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

O d na nascuta in martie 1970,cand va iesi la pensie,dupa noua ...

O d na nascuta in martie 1970,cand va iesi la pensie,dupa noua lege a pensionarii..?Mulțumesc!
La 65 ani .