avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 899 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Pfa norma de venit, cod caen reparatii electrocasnice ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Pfa norma de venit, cod caen reparatii electrocasnice la domiciliu ...

Pfa norma de venit, cod caen reparatii electrocasnice la domiciliu clientului,pe langa manopera trec si piesele pe factura si adaug si valoare trasportului in pretul pieselor ,se considera comert ? si va trebui sa mai adug un cod caen pentru comert?
-cod caen 4799-comert cu amanuntul in afara magazinelor,standurilor, chioscurilor si pietelor. sar potrivi acest cod ?
-multumesc

Alte discuții în legătură

Ce fel de cod caen? monika82 monika82 puteti sa_mi spuneti si mie codurile caen pt unelte si electice va rog frumos (vezi toată discuția)
Este necesar sa adaug cod caen ? iri.mario iri.mario Buna ziua, Am o societate comerciala in al carui statut am codurile caen 4614 (Intermedieri in comertul cu masini, echipamente industriale nave si avioane ) ... (vezi toată discuția)
Comercializare lemne foc Paul235 Paul235 Buna seara se poate face comercializare cu lemne de foc pe cod caen 4711 doar vanzare fara exploatare forestiera (vezi toată discuția)