Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Este legal în România să înființezi un grup de ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Este legal în România să înființezi un grup de persoane "game studio"?

Este legal în România să înființezi un grup de persoane sub numele de "... Game Studio", chiar dacă nu suntem o firmă sau PFA, având în vedere că veniturile noastre sunt foarte mici? Apreciem orice informații sau clarificări în acest sens. Mulțumesc!
george-neagu, moderator