Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate In ce conditii poate o societate intermedia serviciile ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

In ce conditii poate o societate intermedia serviciile de cazare ...

In ce conditii un furnizor de formare profesionala (cursuri) poate presta si servicii de cazare si masa (aplicand comision de intermediere)? Care este cadrul fiscal legal conform caruia intocmeste facturile - servicii de cazare cota 9%? De asemenea, sub ce cod caen secundar poate sa desfasoare o astfel de activitate?
musetel, utilizator