Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara , la ce sa ma astept, este prima abatere ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara , la ce sa ma astept, este prima abatere ,am cooperat ...

Buna seara , la ce sa ma astept, este prima abatere ,am cooperat sa întâmplat în anul 2021. Conducere sub influenta bauturilor alcoolice,.Complet: P5-CP+F-rechizitorii si acord de recunoastere
Tip solutie:
Solutia pe scurt:
Document:
Buna ziua

Va asteptati exact la ce ati semnat in acordul de recunoastere.
Pedeapsa e prevazuta acolo.