avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 888 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara , la ce sa ma astept, este prima abatere ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara , la ce sa ma astept, este prima abatere ,am cooperat ...

Buna seara , la ce sa ma astept, este prima abatere ,am cooperat sa întâmplat în anul 2021. Conducere sub influenta bauturilor alcoolice,.Complet: P5-CP+F-rechizitorii si acord de recunoastere
Tip solutie:
Solutia pe scurt:
Document:
Cel mai recent răspuns: Lăzăruţiu Lucian , Avocat 10:29, 18 Ianuarie 2024
Buna ziua

Va asteptati exact la ce ati semnat in acordul de recunoastere.
Pedeapsa e prevazuta acolo.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara , la ce sa ma astept, este prima abatere ,am cooperat ... Mili2525 Mili2525 Buna seara , la ce sa ma astept, este prima abatere ,am cooperat sa întâmplat în anul 2021. Complet: P5-CP+F-rechizitorii si acord de recunoastere Tip ... (vezi toată discuția)
Ce înseamnă condamnare fără acord de recunoastere Danyella_tm Danyella_tm Bună seara, Ce înseamnă tip soluție \"condamnare fără acord de recunoaștere\"? Este vorba de o persoana care a condus ( sub influenta alcoolului) ... (vezi toată discuția)
Buna seara am fost oprit in trafic in luna februarie si a iesit ... Mr49r Mr49r Buna seara am fost oprit in trafic in luna februarie si a iesit la etilotest 0.41 am fost dus la sange prima proba a iesit 0.96 iar a doua proba 0.74 prin luna ... (vezi toată discuția)