Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau să fac de acasă manichiura/pedichiură & ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau să fac de acasă manichiura/pedichiură & cosmetică

Bună seara , mă puteți ajuta vă rog , am tot vorbit cu diferiți contabili in ultimul timp și m au băgat in ceață …, sunt foarte multe opinii .
Eu vreau să fac de acasă manichiura/pedichiură & cosmetică , am diplome acreditate .
Ideea este că nu știu de unde să încep , de unde să iau autorizații , pentru ce îmi trebuie mai exact Autorizațiile etc , sau cine ma poate ajuta sa fac rost de ce trebuie ?
Ce părere aveți de SOLO ?
george-neagu, moderator
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ] /
si aici: [ link extern ] /