Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua, As putea contacta / angaja un avocat ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua, As putea contacta / angaja un avocat specializat ...

Bună ziua,
As putea contacta / angaja un avocat specializat în pensii?
Multumesc
Este dreptul dvs. Puteti accesa butonul "consultanti", va alegeti persoan dorita care daca este disponibila, va poate reprezenta, contracost.