Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Care este termenul de publicare al convocării ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Care este termenul de publicare al convocării adunării generale?

buna ziua.
va rog sa-mi spuneti care este termenul de publicare al convocarii adunarii generale a actionarilor in monitorul oficial? multumesc anticipat.
george-neagu, moderator